Pro dopravce a firmy

Tvrdě pracujete a snažíte se hradit své závazky tak, jak máte. Ze všech stran na vás číhá nebezpečí ve formě povinností, ať už se to týká administrativy, poplatků, odpovědnosti, pojištění apod. Pojištění je ale také jednou z položek, na které můžete ušetřit náklady a vytvořit si náskok před konkurencí. Pomáháme klientům ušetřit nejen náklady na pojištění, ale společně s ním hledáme možnosti, jak předejít případným ztrátám při škodě, která souvisí s jeho podnikáním. Samozřejmostí je i pomoc při likvidaci pojistných událostí týkající se našich klientů. 


Rádi Vám pomůžeme s auto-pojištěním či pojištěním odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností či vadou výrobku. Pro automobilové nákladní dopravce často zpracováváme produkt: pojištění nákladu, neboli pojištění odpovědnosti silničního dopravce a zasilatele. V případě potřeby vám zajistíme i pojištění finanční způsobilosti, kterou někteří z vás potřebují pro Krajský úřad - odbor dopravy.


Zda vlastníte nemovitost, jste v nájmu či vlastníte nějaké zařízení, tak jistě oceníte i nabídku na uzavření majetkového pojištění. Jelikož se to týká i vašich peněz, tak pro vaše zaměstnance můžeme zajistit i pojistky na blbost, neboli pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody způsobené zaměstnavateli. Často žádané je i pojištění právních služeb vztahující se k vozidlu, cestovní pojištění. Jelikož pojistných produktů je mnoho a každý klient má individuální požadavky kontaktujte nás.


Pokud přemýšlíte i o ucelené spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat. Naše služby jsou zcela bezplatné. Formulář