Pro občana

Pojištění právních služeb

V dnešní době se nabídkou pojištění právních služeb zabývá čím dál větší množství pojišťoven. S vývojem tohoto produktu na našem trhu máme zkušenosti již od roku 2002. Více než kdykoliv dříve se využívá právní poradenství, kde je 24hodin nonstop telefonní linka. Pojištění zahrnuje úhradu nákladů za právní zastoupení. Jedná se o odměnu advokátů, soudní poplatky, znalecké posudky atd. v limitu 100.000,- Kč nebo 500.000,-Kč dle typu pojistné smlouvy a pojistitele. Toto pojištění nabízí i zápůjčku na kauci za účelem vyloučení vyšetřovací vazby v trestném řízení vedeném pro nedbalostní trestný čin. Dnes si již můžete pořídit pojištění právní ochrany rodiny včetně nemovitost za 1.400,-Kč/rok a pojištění právní ochrany rodiny, nemovitosti, řidiče a 2 vozidel dokonce za 2.300,-Kč/rok!

Pojištění vozidel

Povinné ručení. Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla tedy POVinné ručení je pojištění, kterým hradíme škody, které způsobíme jinému při újmě na zdraví nebo na majetku. Toto pojištění je povinné, ale záleží pouze na vás, u jaké pojišťovny a na jaké limity se pojistíte. Zákonný - minimální limit je v současné době 35 miliónu při újmě na zdraví a 35 miliónu při újmě na majetku. Samozřejmě Vám rádi porovnáme ceny tohoto pojištění. Pomůžeme Vám ušetřit jak čas, tak peníze, jelikož nabídky zpracováváme individuálně.

Havarijní pojištění. Havarijní pojištění chrání především Vaše vozidlo. Neohlídá ho sice před případnými zloději, přírodními živly ani nezabrání havárii, ale zamezí finančním ztrátám v těchto situacích. Dokážeme u nových vozidel nabídnout i pojištění po dobu až 3 let na pořizovací cenu totožného nového vozidla.

Doplňkové pojištění se může týkat například: připojištění čelního nebo všech obvodových skel vozidla, připojištění sedadel, náhradního vozidla atd.

Pojištění asistenčních služeb pomáhá v případě poruchy nebo nehody. I rozsah těchto služeb je volitelný. Pro ty, kteří z Vás hodně cestují, může být důležitý parametr i neomezená asistence.

Pojištění majetku

Pro většinu z nás je byt, rodinný dům, chata nebo chalupa náš největší majetek. Při větším poškození či úplném zničení by náklady na opravu či náhradu poškozených součástí mohli ohrozit rodinný rozpočet. V některých případech by bylo i zcela nemožné dát vše do původního stavu z vlastních úspor. Proto je pojištění majetku zcela jistě základním pojištěním jak každé rodiny, tak vlastníka nemovitosti. Pojištění budovy - toto pojištění Vám zaplatí škody, které vzniknou na budově, která Vám patří. Může se jednat o byt, rodinný dům, chata či chalupu. Někteří z vás mohou být i vlastníci či spoluvlastníci bytového domu. Pojištění domácnosti hradí případné škody u Vás doma.

Pojištění odpovědnosti

Z pojištění odpovědnosti se hradí škoda, kterou vy nebo někdo z Vaší rodiny někomu neúmyslně způsobíte. V případech kdy například pračkou vytopíte souseda, kdy Vaše dítko v obchodě shodí nějaké zboží, či Váš domácí mazlíček někoho kousne, tak k náhradě škody můžete využít pojištění odpovědnosti za újmu z občanského života. Velmi žádaným pojištěním je i pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, známé jako pojistka na blbost. Je vhodná pro zaměstnance, kteří mohou svému zaměstnavateli způsobit škodu.

Cestovní pojištění

S cestovním pojištěním jste se již určitě setkali. Jednalo se o dovolenou či o pracovní cestu do zahraničí. Cestovní pojištění můžeme sjednat krátkodobé (do 90 dní)- dovolená či jednorázová služební cesta, dlouhodobé (roční)- jedná se o studijní či pracovní pobyty a pro opakované cesty (během roku). V kategorii opakované výjezdy je možné sjednat cestovní pojištění na jeden rok pro opakující se turistické nebo pracovní cesty.

Pojištění osob - životní pojištění.

Životní a úrazové pojištění pomůže chránit vás, vaši rodinu i vaše děti. Sjednejte si životní pojištění, které nejlépe ochrání vaše životní plány a v případě nenadálých situací vám dá jistotu. Připravte své děti do života pravidelným spořením.

Dnes pojišťovny nabízí celou škálu produktů. Napište si, o jaké pojištění máte zájem.Formulář