Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost A1 makléři s.r.o. je pojišťovací zprostředkovatel, který poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 2010. Od založení společnosti se řídíme mottem: „Pojištění pro Váš klid“, proto se snažíme co nejvíce pomáhat a jednat v zájmu klienta. Nabízíme Vám zastoupení jak v režimu pojišťovací makléř, tak spolupráci v režimu pojišťovací agent.

Klientům nabízíme nejen pomoc se zprostředkováním pojištění, ale navrhujeme a nabízíme optimální řešení jeho pojistného zájmu. Samozřejmostí je i správa pojistných smluv a pomoc při řešení pojistných událostí.

Ve společnosti A1 makléři s.r.o. pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv, jsou držiteli požadované úrovně odborné způsobilosti.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá legislativa, vč. zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. Jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

Jsme řádným členem Komory pojišťovacích zprostředkovatelů.

Společnost A1 makléři s.r.o. je členem největšího tuzemského uskupení profesionálních pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

Výpis z obchodního rejstříku
Osvědčení o úspěšném absolvování odborné zkoušky

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

A1 makléři s.r.o.
Sokolovská 514/99
360 05 Karlovy Vary-Rybáře

info@a1makleri.cz
+420 775 159 991